Allforum INFO-SK-CZ

Viac ako len fórum ...
Naposledy ste tu boli So, 28. Feb 2009, 09:23 Práve je So, 28. Feb 2009, 09:23Všetky časy sú v UTC
 [ Počet príspevkov: 41 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa
 Predmet príspevku: Diagnóza : Indigo!
OdoslaťOdoslané: Po, 20. Okt 2008, 20:59 
Neprítomný
Obrázok používateľa

Založený: St, 19. Mar 2008, 12:36
Príspevky: 737
Bydlisko: Šaľa
Pohlavie: Žena
Prekvapuje vás vaše dieťa dnes a denne niečím zvláštnym? Zdá sa vám príliš múdre, zaťaté, zasnené, buričské a spurné... proste iné? Potom najskôr máte doma to, čomu sa hovorí indigové dieťa.

Čo znamená výraz "indigové deti"?

Sú to deti, ktoré prichádzajú na svet od druhej polovice osemdesiatych rokov a vykazujú nový, neobvyklý súhrn psychologických znakov, predstavujúcich dosiaľ nezdokumentovaný charakterový typ. Tento typ má pozoruhodné a jedinečné rysy, ktoré vyžadujú zmenu v jednaní a výchove či už od rodičov, alebo učiteľov s cieľom poskytnúť týmto deťom maximálnu podporu pre dosiahnutie rovnováhy a súladu v živote a tým im pomôcť vyvarovať sa možných frustrácií.

Názov "indigové" je odvodený z modrej farby, ktorá prevláda v ich aure. Indigové deti sú skutočne zvláštne a predstavujú veľké percento všetkých detí, ktoré sa teraz rodia na celom svete. "Vedia", kto sú a odkiaľ prichádzajú, a preto je našou povinnosťou ich čo najlepšie poznať, akceptovať ich výlučné kvality a sprevádzať ich životom s láskou a starostlivosťou.

Desať atribútov, ktoré najlepšie vystihujú tento nový druh dieťaťa:

* Prichádzajú na svet s vedomím kráľovskej dôstojnosti a často tak jednajú.
* Uvedomujú si, že "sú hodné toho, že môžu byť tu", a sú prekvapené, že druhí tento ich pocit nezdieľajú.
* Vedomie vlastnej hodnoty nie je pre nich veľkým problémom. Často hovoria rodičom, "kto a odkiaľ sú".
* Majú obtiaže s autoritou (bez možnosti výmeny názorov, diskusie či voľby).
* Niektoré veci jednoducho nerobia, napríklad čakanie v rade je pre nich neznesiteľné.
* Sú frustrované systémami, ktoré sú zamerané rituálne a nevyžadujú kreatívne myslenie.
* Často nachádzajú lepšie spôsoby, ako niečo doma či v škole urobiť, takže vyzerajú ako "likvidátori systému" (sú v opozícii).
* Na prvý pohľad sa chovajú asociálne, i keď sú medzi sebe rovnými. Ak okolo seba nemajú nikoho s podobným zmýšľaním, uzavierajú sa do seba s pocitom, že im nikto nerozumie. Zo spoločenského hľadiska je pre nich školská dochádzka neobyčajne obtiažnou záležitosťou.
* Nereagujú na prostriedky výchovy typu previnenie a trest ("Počkaj, keď príde otec domov a uvidí, čo si urobil").
* Neostýchajú sa dať najavo svoje potreby.

Pozrite sa pozornejšie na svoje potomstvo. Výskumníci tvrdia, že až 95 % detí, narodených po roku 1994, sú deťmi indigovými. Toto fascinujúce prídavné meno je odvodené od farby aury okolo ich tiel. Vnútorné telesné orgány týchto detí majú iné funkcie. A ich imúnny systém je niekoľkokrát silnejší, než u priemerného človeka. Tieto deti majú takisto inú DNA - mutovanú. Inými slovami, pokiaľ ide o DNA, milióny obyvateľov tejto planéty vôbec nie sú ľuďmi. Na javisko sa teraz pomaly ale isto šplhá rasa nových bytostí.

Indigové deti majú niekoľkonásobne silnejší imunitný systém, než priemerná ľudská bytosť. Pekné malé dievčatko, žijúce v srdci Latgaglie (Lotyšsko) rado rozpráva. Nonšalantne hovorí o nočných výletoch po vesmíre vo svojom astrálnom tele. Jej otec nás však rýchlo žiada: "Nevenujte pozornosť tomu, čo vraví; ona si veľmi rada vymýšľa."

Otec nie je prekvapený tým, že dcéra pozná pojem "astrálny" už od piateho roku. Ale veľmi si svoje dieťa cení. On vždy počúvne jej radu, keď opravuje svoj starý traktor. "Neviem, ako to robí, ale zdá sa, že vždy hneď vie, čo so strojom nie je v poriadku," hovorí. A je tu aj iný prípad indigového dieťaťa - čo je jav, ktorý sa v poslednom čase veľmi rozmnožil.

Rok 2012 je pre indigové deti veľmi významný. Podľa predpovedí Mayov v tom roku dôjde k "veľkému prechodu", k zmene po tom, čo sa slnko a Zem ocitne na jednej priamke, ukazujúcej smerom k stredu galaxie. Táto pozícia údajne vyvolá zánik trojrozmerného modelu sveta. Obyvatelia Zeme budú mať príležitosť žiť vo svete štvorrozmernom. Ale tá ponuka sa bude týkať len tých, ktorí majú myseľ rozvinutú do potrebnej úrovne - indigových detí.

Ale aj vy pokojne môžete byť indigovým chlapcom alebo dievčaťom, pretože indigový jav objavili začiatkom 90-tych rokov. Nemyslite si však, že budete robiť zázraky alebo vidieť cez steny. To je v poriadku, pretože zázraky neposilňujú indigové moci. Ľudia s indigovým darom sú múdri zvláštnym, praktickým spôsobom. Môžu napríklad tvrdiť, že oni sami si vybrali svojich rodičov dávno predtým, než ich počali. Alebo môžu rodičov učiť jednoduchým biblickým pravdám - že by si, napríklad, nemali robiť starosti kvôli peniazom, pretože keď na ne prestanú myslieť, budú mať všetko potrebné. Deti tejto novej rasy majú túžbu siahať k duchovným výškam.

Preto by sa mali vyvinúť a aplikovať úplne nové metódy výučby. Potreby tejto novej generácie nemožno ignorovať, inak budú tieto vzácne malé stvorenia trpieť mentálnou nevyrovnanosťou. Treba mať na mysli, že toto sú pionieri novej éry, preto potrebujú našu podporu.

_________________
Kvalitné parfémy za super cenu
https://www.svet-voni.eu


Hore
 Profil  
 
 
REKLAMA
  
Detaily príspevku
 Predmet príspevku: Re: Diagnóza : Indigo!
OdoslaťOdoslané: Po, 20. Okt 2008, 21:10 
Neprítomný
Obrázok používateľa

Založený: St, 19. Mar 2008, 12:36
Príspevky: 737
Bydlisko: Šaľa
Pohlavie: Žena
zuzka napísal:
Vnútorné telesné orgány týchto detí majú iné funkcie. A ich imúnny systém je niekoľkokrát silnejší, než u priemerného človeka. Tieto deti majú takisto inú DNA - mutovanú. Inými slovami, pokiaľ ide o DNA, milióny obyvateľov tejto planéty vôbec nie sú ľuďmi. Na javisko sa teraz pomaly ale isto šplhá rasa nových bytostí.

tak toto je podľa mňa.. no.. pritiahnuté za vlasy.. nie trošku ale moc..

_________________
Kvalitné parfémy za super cenu
https://www.svet-voni.eu


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Diagnóza : Indigo!
OdoslaťOdoslané: Po, 20. Okt 2008, 22:10 
Neprítomný
Moderator Allfóra
Obrázok používateľa

Založený: So, 03. Máj 2008, 05:20
Príspevky: 9629
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom
Pohlavie: Žena
Vieš čo, nemyslím si, že je to až tak veľmi nemožné....

Musím pohľadať jeden článok, ktorý pri poslednej návšteve detského psychológa dostala do rúk moja susedka, ktorá má problémového syna....

Je to spolužiak mojej dcéry, tak mám denne "hlásené", čo Tomáško v škole zase povystrájal....

Ten článok sa volal "Modrí poslovia budúcnosti".
... poviem pravdu, že som ho len tak zbežne prebehla očami, ale teraz viem, že si ho určite pozorne prečítam - chcem susedke pomôcť, lebo je úplne zo syna zúfalá......

Stručný obsah bude asi veľmi zhodný s tým, čo je v tomto článku... uvidíme....

_________________
HLASUJTE ZA SLOVENSKO!!!
https://www.zahlasuj.jeba.sk/usr/306/

Zarob si klikaním... https://www.klikacka.sk/registracia/?odporucatel=clea_z

Obrázok


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Diagnóza : Indigo!
OdoslaťOdoslané: Po, 20. Okt 2008, 22:38 
Neprítomný
V.I.P partner
Obrázok používateľa

Založený: So, 12. Apr 2008, 20:25
Príspevky: 3119
Bydlisko: Náchodsko
Pohlavie: Žena
NO, nevím...je fakt, že moji vnuci jsou myšlením jiní, než byly moje děti...s tou imunitou :happy_193: vždyť jsou věčně marod, samé nachlazení, virozi a pod......
" Rok 2012 je pre indigové deti veľmi významný. Podľa predpovedí Mayov v tom roku dôjde k "veľkému prechodu", k zmene po tom, čo sa slnko a Zem ocitne na jednej priamke, ukazujúcej smerom k stredu galaxie. Táto pozícia údajne vyvolá zánik trojrozmerného modelu sveta. Obyvatelia Zeme budú mať príležitosť žiť vo svete štvorrozmernom. Ale tá ponuka sa bude týkať len tých, ktorí majú myseľ rozvinutú do potrebnej úrovne - indigových detí. "

Tuším, že to má být 21.12.2012...tak se máme loučit se světem :??????:

_________________
MONEYBOOKERS doporučuje PŘÁTELSKÝ PROGRAM-přivydělej si.
httpss://www.moneybookers.com/app/?rid=7804672


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Diagnóza : Indigo!
OdoslaťOdoslané: Ut, 21. Okt 2008, 01:03 
Neprítomný
AF prispievateľ
Obrázok používateľa

Založený: Št, 05. Jún 2008, 17:41
Príspevky: 716
Bydlisko: Námestovo
Pohlavie: Žena
ja zrejme mám doma tiež"indigové"dieťa :banghead: je ročník 1994 a sadne naňho popis :happy_160: ,počula som už o modrích deťoch,ktoré zachránia svet,ale indigové?podľa mňa je každé dieťa výnimočné a robiť elitu z niekoho nie je správne :Thumbs-up:


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Diagnóza : Indigo!
OdoslaťOdoslané: Ut, 21. Okt 2008, 05:36 
Neprítomný
Moderator Allfóra
Obrázok používateľa

Založený: So, 03. Máj 2008, 05:20
Príspevky: 9629
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom
Pohlavie: Žena
Myslím, že tu ani nejde o to, robiť z niekoho elitu....

Ide o to, že tieto deti sú poväčšine chápané ako problémové a je veľmi ťažká komunikácia s nimi, pretože slovko "autorita" pre ne absolútne nič neznamená.

Už som napísala, že susedka Ajka má syna, ktorý má veľké problémy - v škole, doma .... skrátka všade... žiadne tresty formou zákazov u neho nefungujú - mykne plecom a je to.

Nedá sa povedať, že by bol necitlivý - keď prídem k nim, tak mu občas dohováram... navonok sa tvári, že jeho sa to netýka, potom to chvíľu vypadá, že je na mňa nahnevaný a vzápätí ma príde objať a dá mi pusu. Vie, že ho mám rada a ja viem, že on má rád mňa. Mňa zatiaľ rešpektuje a pritom som mu nikdy nič "nedarovala". Som naňho vyslovene rázna.

Čo teraz s Tomáškom....?

Ak by malo aj len "kvapôčku" pomôcť to, že Tomáš bude vnímaný ako "indigové" dieťa - prečo nie....

Veď si len spomeňte, ako skepticky bola braná spočiatku "diagnóza" hyperaktívnych detí......

_________________
HLASUJTE ZA SLOVENSKO!!!
https://www.zahlasuj.jeba.sk/usr/306/

Zarob si klikaním... https://www.klikacka.sk/registracia/?odporucatel=clea_z

Obrázok


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Diagnóza : Indigo!
OdoslaťOdoslané: Ut, 21. Okt 2008, 09:19 
Neprítomný
Moderator Allfóra
Obrázok používateľa

Založený: St, 28. Máj 2008, 13:44
Príspevky: 7359
Bydlisko: Martin
Pohlavie: Žena
tak zuzi, tesim sa, ze ta tato tema zaujala na tolko, ze si o nej vytvorila temu :Thumbs-up:

Neviem, kde si cerpala informacie, ale aj mne sa zda tato cast: Pozrite sa pozornejšie na svoje potomstvo. Výskumníci tvrdia, že až 95 % detí, narodených po roku 1994, sú deťmi indigovými. Toto fascinujúce prídavné meno je odvodené od farby aury okolo ich tiel. Vnútorné telesné orgány týchto detí majú iné funkcie. A ich imúnny systém je niekoľkokrát silnejší, než u priemerného človeka. Tieto deti majú takisto inú DNA - mutovanú. Inými slovami, pokiaľ ide o DNA, milióny obyvateľov tejto planéty vôbec nie sú ľuďmi. Na javisko sa teraz pomaly ale isto šplhá rasa nových bytostí. prehnana.
Stranky, na ktorych som ja citala o indigovych detoch hovoria vacsinou o roku 2000, ze hlavne po nom sa rodia indigove deti.

Ak mozem pridat, pridam o indigovych detoch,je to sice v cestine, ale predpokladam, ze to nebude problem:

Všimli jste si, že děti, které se poslední dobou rodí, jsou jiné, než jsme byli my? Já si nepamatuji, že by některý z mých spolužáků byl "hyperaktivní" a nebo trpěl "lehkou mozkovou disfunkcí".
Dnes je výjimka, když některé dítě takto diagnostikováno není. Lékaři to nazývají Aspergerův syndrom a přirovnávají k autismu a předepisují dětem sedativa. Je ale takové dítě ještě nenormální? Přichází věk Vodnáře a s ním celá planeta postupuje vibračně do vyšší úrovně. A také bytosti, kteří se na naší planetě inkarnují se těmto změnám musí přizpůsobit. Proto se v posledních letech stále více k nám na Zem inkarnují bytosti, které už jsou na tu "novou dobu" patřičně vybaveni. Jejich duchovní úroveň odpovídá tomu novému, co přijde. Protože v auře každého člověka se odráží tato jeho duchovní úroveň, lze je podle této barvy poznat. Mají ji indigově modrou.

Ale představte si situaci, že vás se vším,co víte a znáte a se všemi vašimi zkušenostmi teď někdo samotné vysadí v pravěku mezi neandrtálci, kteří neznají ani oheň. A řeknou vám, že teď mezi nimi musíte žít. Jak se budete chovat a cítit? Nikdo Vás zřejmě nepochopí, když jim budete vysvětlovat, že maso je lepší opečené na ohni. Stanete se pro domorodce velice nepřizpůsobivými a problematickými. A stejně tak se cítí i Indigové dítě....

_________________
Kvalitné parfémy za super cenu:
https://www.svet-voni.eu


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Diagnóza : Indigo!
OdoslaťOdoslané: Ut, 21. Okt 2008, 09:21 
Neprítomný
Moderator Allfóra
Obrázok používateľa

Založený: St, 28. Máj 2008, 13:44
Príspevky: 7359
Bydlisko: Martin
Pohlavie: Žena
a este pre cleu a tu kamaratku, co ma "problemoveho" synceka, ako sa indigove deti maju vychovavat:

- Respektujte ho jako sobě rovného partnera. Nemluvte s ním povýšeně.
- Milujte ho bezpodmínečnou láskou a dávejte mu to stále najevo jakýmkoli způsobem.
- Nevyvolejte v něm pocit, že si vaši lásku musí zasloužit.
- Stanovte mu hranice a pravidla z důvodu jeho ochrany a důsledně dohlížejte na jejich dodržování tak, aby se dítě necítilo omezené ve svém rozvoji, ale bezpečné.
- Stůjte si za svým. Než řeknete "Ne", přesvědčte se, zda k tomu máte dobrý důvod a potom neustupujte.
- Dovolte dítěti podílet se na těchto pravidlech. A spravedlivých a přiměřených důsledcích, při jejich porušení.
- Dávejte mu vždy možnost volby.
- Připravte ho vždy dopředu na to, co předpokládáte, že se bude během dne dít.
- Naslouchejte mu a odpovídejte na všechny otázky trpělivě.
- Dávejte dítěti úplná vysvětlení, přiměřená jeho úrovni myšlení.
- Říkejte mu důvody a vysvětlení proč. Nikdy nepoužívejte argument:"Prostě proto"a nebo "Protože jsem to řekla."
- Nesrovnávejte ho se sebou nebo jinými dětmi v jejich věku.
- Vždy říkejte pravdu. Pozná to.
- Nikdy se s ním nesnažte manipulovat. Nefunguje to.
- Nedávejte příkazy, raději dítě požádejte o spolupráci při plnění úkolu.
- Nepoužívejte k výchově křik ani fyzické tresty. Vyvolá to v něm agresi a potřebu útočit.
- Nestyďte se projevovat před ním své vlastní emoce. Pokud se zlobíte, nebo jste smutní, vysvětlete mu popravdě, proč se tak cítíte.
- Místo okřiknutí mu vysvětlete, jak se vy cítíte, když se takto chová.
- Nepoužívejte vinu, strach či citové vydírání jako výchovný prostředek. Neobviňujte ho.
- Umožněte dítěti projevovat emoce jako pláč a křik. A dejte najevo, že s nimi cítíte.
- Respektujte jejich soukromí a osobní prostor.
- Učte ho respektovat a mít v úctě ostatní lidi, bez ohledu na jejich chování nebo schopnosti a společně hledejte hodnoty druhých lidí.
- Uznejte svou chybu, když nějakou uděláte.
- Nedělejte za své dítě to, co zvládne samo.
- Dejte mu zodpovědnost za nějakou práci v domácnosti a dejte mu vybrat, která to bude.
- Za dobré chování mu poděkujte.
- Věřte mu, ať vám bude říkat cokoli, čemu třeba nerozumíte.
- Podporujte ho v jeho zájmech, i kdyby byly pro vás málo pochopitelné a respektujte i schopnosti, které se u něj rozvinou, třebaže jim nebudete rozumět. A´t už se jedná o talenty fyzické nebo metafyzické.
- Umožněte dítěti v každé situaci tvořit. Jen tak může ventilovat přebytek svých emocí.
- Dopřejte mu dostatek pohybu. Běháním indigové dítě dobíjí svou energii. Klidné sezení a delší soustředění ho vyčerpává.
- Dávejte mu najevo, jak si ho vážíte a jak ho obdivujete pro to, jaký je.
- Nestyďte se sami se učit od něj.
- Naučte ho nést zodpovědnost za všechny jeho činy co nejdříve je to možné.
- Neřešte věci za něj. Co nejdříve ho učte samostatnosti. Nechte ho co nejdříve vybírat si i své oblečení. Respektujte jeho názory.
- Stále ho povzbuzujte a dávejte najevo, že mu věříte.
- Pokuste se hledat alternativní metody pro jejich léčení, nebo pro poruchy pozornosti.
- Respektujte jeho přání a chutě v jídle. Sám ví nejlépe, co a jak právě jeho tělo potřebuje.
- Respektujte nevymlouvejte mu jeho "neviditelné přátele". Mohou mu v mnohém pomáhat po celý život.
Nikdy se mu nevysmívejte a neponižujte ho.
Pokud se v noci bojí duchů nebo strašidel, věřte mu. Skutečně vidí to, co my nejsme schopni vidět.
Učte ho relaxovat a meditovat.
Respektujte jeho emoční i fyzickou citlivost.
Pomozte mu dozvídat se o své indigové povaze i o jeho poslání. Pomozte mu, při hledání jeho cesty.
Naučte ho, že jeho pocity jsou jeho největší bohatství a že se jimi má řídit.

_________________
Kvalitné parfémy za super cenu:
https://www.svet-voni.eu


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Diagnóza : Indigo!
OdoslaťOdoslané: Ut, 21. Okt 2008, 09:25 
Neprítomný
Moderator Allfóra
Obrázok používateľa

Založený: St, 28. Máj 2008, 13:44
Príspevky: 7359
Bydlisko: Martin
Pohlavie: Žena
Príklady komunikácie s indigovymi detmi:

"Dnes jsme objednaní na prohlídku k doktorce, aby se ujistila, že jsi zdravý(á). Potřebuji tvou pomoc, abychom se tam včas dostali. Měli bychom vyjít za deset minut. Udělej si všechno, co ještě potřebuješ, třeba dojít na záchod a tak. A protože má později přijít babička, musíme posbírat hračky. Buď teď, nebo až se vrátíme domů. Záleží na tobě, jak se rozhodneš."

"Chápu, že tě tohle rozčílilo. Klidně se vyvztekej, potom se ti určitě uleví. Já zatím počkám a nebudu tě rušit. Až ti bude líp, přijď za mnou a pomazlíme se."

"Pořádně se teď venku proběhni a vyskákej. Protože když moc dupeš a lítáš doma, všechno se se mnou klepe a chce se mi plakat."

"Když mi teď pomůžeš s úklidem hraček, budu mít čas, abych ti přečetla pohádku."

"Jsi tak šikovný(á), že si sám(a) obuješ ty boty. Já si zatím budu moct obléct bundu a budeme mít víc času si spolu povídat."

"Promiň, že jsem na tebe před chvílí trochu křičela. Ale už jsem si nevěděla rady, protože z toho, cos dělal, mně úplně vzteky rozbolelo v břiše. Prosím poraď, co mám dělat, až se mi to příště stane? Jak ti to mám říct příště, aby se to nestalo?"

Tipy pro rodiče indigových dětí

Pro indigové děti je vhodné zasvěcení do Reiki. Jde o schopnost zacházet s energií, se kterou oni mají velký problém. Může to mít i výrazný pozitivní vliv na jejich zdraví a vnitřní harmonii.

Pokud je dítě neklidné a vy ho potřebujete udržet chvíli v klidu, nechte ho před tím pořádně proběhnout.

Při jakékoli činnosti umožněte dětem rozvíjet fantazii a kreativitu. Například při pečení mu ukažte, že se dá malovat do mouky. Pokud nechtě rozlije vodu, místo zlobení se , s ním pozorujte obrazce, které voda dělá a hádejte spolu, co vám to připomíná. Ale vysvětlete, že je lepší, když příště bude dávat pozor, aby se nemusel převlékat.

Nechce-li vykonávat klidné činnosti, u kterých musí sedět, jako třeba malování, vymyslete alternativní možnost. Třeba mu ukažte, že malovat se dá i do sněhu, do písku, nebo prsty namočenými do barvy. Vysvětlete ale, že by to měl dělat jen když u toho budete vy, protože jste zvědaví, co namaluje.

Pokud ho to nebaví,nenuťte ho malovat to, co se obvykle maluje, jako domečky, stromy nebo auta. Řekněte, ať vám namaluje třeba mapu nějaké vymyšlené země, vesmíru, nebo barvy, které vidí okolo vás, nebo ve vás. Možná budete překvapeni, když velmi trefně ve vašem těle umístí a namaluje vaše nemoci nebo energetické bloky.

Indigové dítě velmi přesně vnímá energie. Řekněte mu, ať si mezi dlaněmi "uplácají"energetický (tedy imaginární) míč a házejte si sním. To se mu bude velice líbit.

Před spaním mu vyprávějte o andělích, kteří ho chrání a pomáhají mu. A proto se nemá čeho bát. Kdykoli bude potřebovat, ať je zavolá. Možná vás překvapí tím, že vám prozradí i jejich jméno.

Naučte dítě, že když zavře oči, může si představit, že je kdekoli bude chtít. A že si takhle může také povídat s kým bude chtít. Stačí si ho jen přestavit. Takže nikdy není sám.

_________________
Kvalitné parfémy za super cenu:
https://www.svet-voni.eu


Hore
 Profil  
 
 Predmet príspevku: Re: Diagnóza : Indigo!
OdoslaťOdoslané: Ut, 21. Okt 2008, 09:29 
Neprítomný
Moderator Allfóra
Obrázok používateľa

Založený: St, 28. Máj 2008, 13:44
Príspevky: 7359
Bydlisko: Martin
Pohlavie: Žena
Moj syn sa stale boji byt sam v izbe, aj ked su dvere na izve otvorene a ja som hned vo vedlajsej miestnosti. Vzdy ma to rozculovalo, ze coho sa boji, ved som hned vedla, dokonca som parkrat musela s nim ist aj na zachod. Ked som si prestudovala o indigovych detoch, tak som si s nim sadla a porozpravala sa s nim, ze coho sa boji. A on mi povedal, ze v izbe su s nim rozne bytosti - strasidla a ze sa preto boji. Tak som mu porozpravala trosku o tom, co som sa docitala, o anjelikoch a pod. a trosku sa to zlepsilo, tak uvidime, ako sa to bude dalej vyvijat.

_________________
Kvalitné parfémy za super cenu:
https://www.svet-voni.eu


Hore
 Profil  
 
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
 [ Počet príspevkov: 41 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC


Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Skočiť na:  

SEO Pagerank optimalizace PageRank.cz optimalizace PageRank.cz CZIN.eu Notebooky pošli na vybrali.sme.sk
Last Minute Získajte nových zákazníkov za 10min! Stable.cz - mobilní telefon zdarma Profesionální webhosting Stable.cz
OnLine Stávková kancelária BetWay - 100% navýšenie vkladu !!
Hosted by Yegon best of Hosting .Powered by ASUS server & phpBB © 2001-2008 phpBB Group.
Privacy Policy" All rights reserved by ©2008 Allforum.sk /INFO-SK-CZ/ Kontakt Reklama a všetko je chranené v zmysle autorského zákona č. 618/2003 Z.z.SR
Pripomienky, podnety a upozornenia privítame v diskusiách alebo na e-maili. Kopírovanie textov alebo ich častí z tejto stránky na inú stránku bez vedomia tvorcov ALLFORUM.SK sa považuje za krádež.